Nasze motto:

Nie starzeje się ten kto nie ma na to czasu.


Benjamin Franklin

Biuro UTW w Bibliotece Publicznej
tel. 669 799 655,
czynne:
poniedziałek - 16.00 - 18.00

Imię:

Nazwisko:

Twój adres e-mail:

Treść wiadomości:

.....

Plan zajęć dydaktycznych

Poniżej zamieszczamy informacje na temat proponowanego planu zajęć dydaktycznych Uniwersytetu w roku akademickim 2016/2017.
Pierwsze spotkania będą - z reguły - zajęciami organizacyjnymi, podczas, których dokładny plan,  terminy i podział na grupy studenci ustalą z wykladowcami.

Zajęcia rozpoczynają się od 5 października 2016 r.

<

prowadzący

miejsce
prowadzenia zajęć

termin zajęć

Grupy komputerowe


 


mgr  Jarosław Paulus

grupa kontynuująca

Liceum
Ogólnokształcące
w Obornikach


poniedziałek
godz. 16.00-17.30


mgr  Jarosław Paulus

grupa początkowa

Liceum
Ogólnokształcące
w Obornikach


środa
godz. 16.00-17.30


Grupy językowe

           język angielski



mgr Małgorzata Kicerman


 

Gimnazjum nr 1
w Obornikach

Obrzycka 88


poniedziałek
godz. 18.00-19.30


mgr Zbigniew Szatkowski



Gimnazjum nr 3
w Obornikach

Piłsudskiego2


wtorek
godz. 17.00-18.30

           język niemiecki


chętni słuchacze są proszeni
o zgłaszanie do Biura (telefonicznie) swojego udziału





 

Grupa Rękodzieła Artystycznego

mgr Beata Najdek

Gimnazjum Nr 3
w Obornikach

Piłsudskiego 28


środa
1x w m-cu

data zajęć
do ustalenia

Grupy sportowo -rekreacyjne

Grupa Fitness

mgr Alicja Frąckowiak -         Rezlewicz

Zespół Szkół
im. gen.T. Kutrzeby
w Obornikach


wtorek
godz. 1800

Taniec towarzyski

mgr Krystyna  Nowak

sala dyskotekowa OOK
ul. Armii Poznań 18

tańce grupowe
dla osób
bez partnerów
i w parach:
salsa, mambo, country, cza-cza, rock and roll, bachata



poniedziałek
godz. 19.30


Grupa Tai-Chi     

mgr Adrian Stawiak


Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Młyńska - pawilon

 

środa
godz. 17.15

Grupa sportowo - rekreacyjna

mgr Marek Zawierzyński


Gimnazjum nr 3
w Obornikach

Piłsudskiego28


środa
godz. 1800

Gimnastyka rehabilitacyjno - lecznicza

mgr Małgorzata Protasewicz


sala w Galerii "Młyńska"
ul. Młyńska


Os.Leśne
Zespół Szkół Nr 1


środa
godz. 17.30






poniedziałek
godz. 18.00

(strój sportowy oraz duży ręcznik)

Joga
 mgr Agnieszka Nitschke

sala w pawilonie Spółdzielni Mieszkaniowej
ul. Młyńska 8E


poniedziałek
godz. 17.45-19.15

Aqua Aerobik
instruktor
Pływalni Oborniki

PŁYWALNIA
ul. Czarnkowska
 

czwartek

godz. 18.00
wejście całej grupy o 17.45


Sekcja Brydżowa
 
Jerzy Wilczek
tel.501-308-046
sala OOK
ul.Armii Poznań
 
11.10.2016 r.
wtorek
godz. 1800

Sekcja Rowerowa

Ryszard Skibiński
 

zbiórka przed Szkołą Podstawową nr 2
ul. Szkolna 2

niedziela
godz. 1000

Sekcja Fotograficzna

mgr Piotr Zarówny
 

sala Biblioteki Publicznej
ul. Kopernika 10



wtorek
17.00

Sekcja Kulinarna

Wykładowcy
Zespołu Szkół
w Objezierzu

 
 Pracownia
Zespołu Szkół
w Objezierzu


do ustalenia