Nasze motto:

Nie starzeje się ten kto nie ma na to czasu.


Benjamin Franklin

Biuro UTW w Bibliotece Publicznej
tel. 669 799 655,
czynne:
poniedziałek - 16.00 - 18.00

Imię:

Nazwisko:

Twój adres e-mail:

Treść wiadomości:

.....

Plan zajęć dydaktycznych

Poniżej zamieszczamy informacje na temat proponowanego planu zajęć dydaktycznych Uniwersytetu w roku akademickim 2018/2019

Pierwsze spotkania będą - z reguły - zajęciami organizacyjnymi, podczas, których dokładny plan,  terminy
i podział na grupy studenci ustalą z wykladowcami.

Zajęcia rozpoczynają się od 1 października 2018 r.

<

prowadzący

miejsce
prowadzenia zajęć

termin zajęć

Grupy komputerowe


 


mgr  Jarosław Paulus


Liceum
Ogólnokształcące
w Obornikach

godz. 15.30 poniedziałek

gr. I




mgr Jarosław Pulus


 Liceum
Ogólnokształcące
w Obornikach


 
 
godz. 17.15

poniedziałek
gr. II

Grupy językowe

           język angielski

     


mgr Zbigniew Szatkowski



Szkoła Podstawowa
nr 2
w Obornikach

ul. Piłsudskiego


godz. 17.00
wtorek



           język niemiecki


chętni słuchacze są proszeni
o zgłaszanie do Biura (telefonicznie) swojego udziału






           język rosyjski                 
                                                      
  
chętni słuchacze są proszeni
o zgłaszanie do Biura (telefonicznie)
swojego udziału
                                                                                                      



Grupa Rękodzieła Artystycznego

mgr Beata Najdek

dawne Gimnazjum Nr 3
w Obornikach

Piłsudskiego 28



1x w m-cu


Grupy sportowo -rekreacyjne

Grupa Fitness

mgr Alicja Frąckowiak -         Rezlewicz

Zespół Szkół
im. gen.T. Kutrzeby
w Obornikach


godz. 19.00
wtorek


Taniec towarzyski

mgr Krystyna  Nowak

sala dyskotekowa OOK
ul. Armii Poznań 18


od 15.10.2018

godz. 19.45
poniedziałek


Grupa Tai-Chi     

mgr Adrian Stawiak


Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Młyńska - pawilon

 

godz. 17.15
środa


Grupa sportowo - rekreacyjna

mgr Marek Zawierzyński


dawne Gimnazjum
nr 3
w Obornikach

Piłsudskiego28

godz. 18.30
środa



Gimnastyka rehabilitacyjno - lecznicza

mgr Olga Ratajczak-Kukuła


Os.Leśne
Zespół Szkół Nr 1



sala w Galerii "Młyńska"
ul. Młyńska







poniedziałek
godz. 17.30



 wtorek
godz. 17.00




(strój sportowy
oraz duży ręcznik)

Joga
 mgr Agnieszka Nitschke

sala w pawilonie Spółdzielni Mieszkaniowej

godz. 18.00
poniedziałek




Aqua Aerobik
instruktor
Pływalni Oborniki

PŁYWALNIA
ul. Czarnkowska
 

piątek
godz. 18.00

(wejście na basen całej grupy godz. 17.45


 
     
Sekcja Rowerowa

Ryszard Skibiński
 

zbiórka przed Szkołą Podstawową nr 2
(przy fontannie)
ul. Szkolna 2

niedziela
godz. 1000


Sekcja Fotograficzna

mgr Piotr Zarówny
 

sala Biblioteki Publicznej
ul. Kopernika 10


wtorek
(1x co dwa tygodnie)

godz. 17.00