W dniu 02 czerwca 2026 roku w godzinach od 17:00 do 21:00 odbędzie się zakończenie roku akademickiego w Ośrodku "Guma" Oborniki, ul.Wodna.
Po części oficjalnej zapraszamy na piknik z grillem, kawą i ciastem, przy muzyce Pana Mariusza Wólczyńskiego.
Odpłatność od osoby 25,00 zł. Zapisy chętnych do 22 maja 2026 roku telefonicznie,SMS, lub w biurze wraz z wpłatą nalężności na konto UTW.
